O nás

Křesťanské centrum je místem, kde se v Zábřehu schází Apoštolská církev a zahrnuje i aktivity, které jsou pod záštitou této církve pořádány nejen pro křesťany, ale i pro veřejnost.

Pro všechny věkové kategorie jsou otevřené nedělní bohoslužby Apoštolské církve a během týdne je možné se zapojit do skupinek studia Bible, společných modlitebních setkání a dalších akcí zde pořádaných. Jsou to mimo jiné tvořivá odpoledne pro ženy či páteční kurzy a výuka angličtiny a španělštiny.

Pravidelně se tu každý týden setkávají děti na schůzkách a ve svých volných dnech se pak účastní výprav, víkendovek, táborů a dalších akcí pořádaných především organizací Royal Rangers. Mladí lidé mají možnost účastnit se městských her, párty, přespávaček a výletů.

Organizace Teen Challenge pracující s lidmi drogově závislými využívá prostory v Křesťanském centru jako kontaktní místo pro setkání s lidmi v problémech i jejich rodinnými příslušníky.

Zároveň zde nabízíme také poradenství v osobních, manželských a vztahových problémech a pro základní a střední školy programy primární prevence.

Křesťanské centrum najdete na pěší zóně u Billy v 1. patře budovy. Vítán je každý, kdo by se chtěl do některé z nabízených aktivit zapojit, každý, kdo hledá cestu smíření s Bohem i lidmi, i kdo jen prochází a potřebuje se občerstvit na své cestě.

Comments are closed.