Kontakt

Křesťanské centrum Zábřeh

Křesťanské centrum Zábřeh

28. října 4, 789 01 Zábřeh

Jak se k nám dostanete:

Vlakem

Pokud přijedete vlakem do stanice Zábřeh na Moravě, můžete se dát vlevo do centra města. Když půjdete stále podél hlavní silnice, dojdete až na (dolní) Náměstí Osvobození. V jeho dolní části (po vaší levé straně) stojí Gymnázium. Z jeho pravé strany vede ulice 28. října, ze které lze doprava bránou vstoupit na Pěší zónu u Billy. První vchod v dlouhém domě vede do Křesťanského centra v prvním patře. Pro pěší přístup je příjemnější cesta podél Moravské Sázavy. Dostaneme se na ni, když na cestě od nádraží zahneme za mostem doleva na pěšinu. Projdeme parkem a pořád rovně po ulici 28. října se dostaneme až k Náměstí Osvobození. Těsně před ním je vlevo vchod na pěší zónu u Billy.

Autobusem

Nejlepší bude vystoupit v blízkosti centra města, nejlépe přímo na Náměstí Osvobození. Když se dostanete na Náměstí Osvobození, Na jeho spodní straně, vpravo od Gymnázia, je ulice 28. října. asi 50 metrů od náměstí je z této ulice vpravo vchod bránou na pěší zónu u Billy. První vchod v dlouhém domě vede do Křesťanského centra v prvním patře.

Autem

Pokud máte navigaci, můžete použít adresu 28. října 4 nebo níže uvedené GPS souřadnice. Parkování je možné na obou stranách Pěší zóny u Billy, tj. na parkovišti u Billy, nebo na ulici 28. října u Gymnázia. Je též možné parkovat přímo na Náměstí Osvobození, v sobotu a neděli je zde neplacené parkoviště. Hosté Křesťanského centra mohou rovněž parkovat přímo na pěší zóně u Billy.

GPS souřadnice:

1. formát: 49°52’50.5″N, 16°52’34″E

2. formát: 49.8807N, 16.8762E

Mapa:

QR kód:

QR kód vizitky KC

 

Comments are closed.