Royal Rangers

Royal Rangers je mezinárodní organizace pro děti a mládež školního věku pracující na základě křesťanských principů. V Zábřehu jsou pravidelné schůzky každý čtvrtek od 16 do 18 hodin, vítáni jsou všichni, víra není podmínkou.

Zlaté pravidlo RR zní: “Ve všem dělám druhým to, co chci, aby oni dělali mně“.

Royal Rangers usiluje o to, aby děti mohly růst ve čtyřech oblastech života – fyzické, duchovní, duševní a sociální. Díky důrazu na křesťanské hodnoty a navázaným vztahům a přátelství se mohou děti zdravě rozvíjet a zároveň i snáze odolávat negativním jevům, kterým jsou ve společnosti vystaveny.
V Zábřehu se schází 41 PH Royal Rangers na pravidelných schůzkách každý čtvrtek od 16 do 18 hodin. Děti se tu setkávají se svými kamarády, učí se novým věcem, vyrábějí, užívají si legrace, hrají hry a poznávají Boha. Ještě intenzivnější zážitky je čekají na výpravách, víkendových pobytech a táborech.
Program je otevřen pro všechny děti od 6 do 15 let a i ti starší se mohou posléze zapojit jako juniorští vedoucí a pomocníci a zakusit tak, že dělat něco pro druhé je ještě lepší, než si jen užívat!

Aktuální informace najdete na adrese 41ph.royalrangers.cz

Comments are closed.